
Гальмівні колодки дискові перед. DB E (W124, S14), 190 (W201), Coupe (C124)
827 ₴
- В наявності
- Код: PRP0304
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. DB E (W124, S14), 190 (W201), Coupe (C124)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0304 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59,7 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина (мм) | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴

