
Гальмівнi колодки дискові зад. Chevrolet Lacetti, Leganza, Musso, Nubira// Mitsubishi Magna, Verada// Nissan Bluebird// Ssangyong
655 ₴
- В наявності
- Код: PRP0300
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дискові зад. Chevrolet Lacetti, Leganza, Musso, Nubira// Mitsubishi Magna, Verada// Nissan Bluebird// Ssangyong Korando, Musso 1.6-3.2 03.97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0300 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,8 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина (мм) | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴

