
Гальмівнi колодки дисковi Opel Monterey 91-98
858 ₴
- В наявності
- Код: PRP0287-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi Opel Monterey 91-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0287-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 137.7 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper, Frontera, Monterey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,7 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина (мм) | 137,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

