
Гальмівнi колодки дискові зад. DB 210 6/95-/W140 91-/C140 91-
451 ₴
- В наявності
- Код: PRP0262-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дискові зад. DB 210 6/95-/W140 91-/C140 91-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0262-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 61.7 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire, C-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69,8 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина (мм) | 61,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴

