
Гальмівнi колодки дисковi зад. Fiat Ducato 02-
800 ₴
- В наявності
- Код: PRP0189-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi зад. Fiat Ducato 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0189-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 109.5 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина (мм) | 109,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

