
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40, V40 /Mitsubishi Carisma 95-06
1 110 ₴
- В наявності
- Код: PRP0164
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40, V40 /Mitsubishi Carisma 95-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0164 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 76.8 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | Carisma, V40, S40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76,8 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина (мм) | 129,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

