
Колодки гальмівні перед. (з датчиком) Peugeot 605 89-99
1 020 ₴
- В наявності
- Код: PRP0141
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні перед. (з датчиком) Peugeot 605 89-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0141 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 73,2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина (мм) | 131 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

