
Гальмівні колодки задн. Alfa 156,166 /Lancia Kappa
528 ₴
- В наявності
- Код: PRP0098-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задн. Alfa 156,166 /Lancia Kappa
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0098-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина (мм) | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴

