
Колодки гальмівнi дискові передн.(з датчиком) Ford Mondeo 93-01, Cougar 98-01, Scorpio 88-98
858 ₴
- В наявності
- Код: PRP0093
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівнi дискові передн.(з датчиком) Ford Mondeo 93-01, Cougar 98-01, Scorpio 88-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0093 |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Scorpio, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 58,6 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Товщина 2 [мм] | 18 |
| Ширина 1 [мм] | 155,3 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

