
Гальмівні колодки дискові зад. Opel Astra G, Zafira A
858 ₴
- В наявності
- Код: PRP0048-3M
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. Opel Astra G, Zafira A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0048-3M |
| Виробник | Protechnic |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 104.7 мм |
| Висота | 42.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Corsa, Astra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42,4 |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина (мм) | 104,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

