
К-кт перед. гальм. колодок Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Leganza 97-
844 ₴
- В наявності
- Код: PRP0025
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт перед. гальм. колодок Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Leganza 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0025 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 142.9 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Evanda, Nubira, Leganza, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина (мм) | 142,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴

