
К-кт перед. гальм. колодок. Fiat Brava/Bravo 1.6I 16V, 1.8I 16V, 1.9TD 95.10- +ABS
775 ₴
- В наявності
- Код: PRP0018
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт перед. гальм. колодок. Fiat Brava/Bravo 1.6I 16V, 1.8I 16V, 1.9TD 95.10- +ABS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0018 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 151.3 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, 145, 146, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,1 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина (мм) | 151,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴

