
К-кт перед. гальм. колодок Fiat Cinquecento, Seicento 92-
570 ₴
- В наявності
- Код: PRP0002
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт перед. гальм. колодок Fiat Cinquecento, Seicento 92-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRP0002 |
| Виробник | Protechnic |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 54.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,9 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина (мм) | 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

