(16") Диск гальмівний задній Opel Astra K 1.0-1.6D 06.15-
1 339 ₴
- В наявності
- Код: PRD5470
(16") Диск гальмівний задній Opel Astra K 1.0-1.6D 06.15-В наявності
1 339 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
(16") Диск гальмівний задній Opel Astra K 1.0-1.6D 06.15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protechnic |
| Код запчастини | PRD5470 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 105 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 45.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴

