
С/блок зад. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0 10-
322 ₴
- В наявності
- Код: F8-7882
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок зад. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0 10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | F8-7882 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,4 |
| Висота [мм] | 64 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴



