Радіатор Renault Megane II, Scenic/Grand II 1.4-2.0 11.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58327 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 589 |
| Ширина (мм) | 451 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 117 ₴






