Радіатор охолодження MB Vito W639 2.2CDI 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53801 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 680 |
| Ширина (мм) | 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 626 ₴


