Ступиця задня 2WD Hyundai Sonata VII 1.6-2.0H 09.14-
2 461 ₴
- Немає в наявності
- Код: 763436
Ступиця задня 2WD Hyundai Sonata VII 1.6-2.0H 09.14-Немає в наявності
2 461 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ступиця задня 2WD Hyundai Sonata VII 1.6-2.0H 09.14-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 763436 |
| Виробник | NK |
| Ширина | 146.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 67 мм |
| Зовнішній діаметр | 143 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, Tucson, Sportage, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461 ₴

