Підшипник зад. DB Vito 2.2CDI 2003-
1 456 ₴
- Немає в наявності
- Код: 763330
Підшипник зад. DB Vito 2.2CDI 2003-Немає в наявності
1 456 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник зад. DB Vito 2.2CDI 2003-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 763330 |
| Ширина | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Діаметр фланця | 150 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴

