Ступиця взборі зад. DB Sprinter 06-
5 174 ₴
- Немає в наявності
- Код: 763329
Ступиця взборі зад. DB Sprinter 06-Немає в наявності
5 174 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ступиця взборі зад. DB Sprinter 06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 763329 |
| Виробник | NK |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Кількість отворів в ободі | 6 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 174 ₴

