Ступиця зад. ABS+ Ford Focus III 1.0-Electric 07.10-
3 655 ₴
- В наявності
- Код: 762551
Ступиця зад. ABS+ Ford Focus III 1.0-Electric 07.10-В наявності
3 655 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця зад. ABS+ Ford Focus III 1.0-Electric 07.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 762551 |
| Виробник | NK |
| Ширина | 125.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 63.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴

