К-кт підшипника ступиці перед. Kia Rio / Mazda 121 1.3, 1.5 90-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 753213 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, e, Rio, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴


