Підшипник ступиці перед. лів./прав. MITSUBISHI PAJERO III, PAJERO IV, PAJERO SPORT I 2.5D-3.8 04.00-
3 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 753021
Підшипник ступиці перед. лів./прав. MITSUBISHI PAJERO III, PAJERO IV, PAJERO SPORT I 2.5D-3.8 04.00-Немає в наявності
3 990 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник ступиці перед. лів./прав. MITSUBISHI PAJERO III, PAJERO IV, PAJERO SPORT I 2.5D-3.8 04.00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 753021 |
| Ширина | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 67 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр фланця | 169.2 мм |
| Кількість отворів в ободі | 6 |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴

