Підшипник ступиці перед. Ford Transit V363 2.0D/2.2D 08.13-
3 304 ₴
- В наявності
- Код: 752550
Підшипник ступиці перед. Ford Transit V363 2.0D/2.2D 08.13-В наявності
3 304 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці перед. Ford Transit V363 2.0D/2.2D 08.13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 752550 |
| Ширина | 136 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 208 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304 ₴

