
С/блок зад. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0 10-
352 ₴
- В наявності
- Код: 5104795
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок зад. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0 10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 5104795 |
| Діаметр внутрішній | 14.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.5 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴

