
С/блок перед. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0/2.0D/3.0D 09.10-
294 ₴
- В наявності
- Код: 5104783
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок перед. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0/2.0D/3.0D 09.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 5104783 |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Товщина (мм) | 60 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴

