
С/блок важеля перед. BMW 5 GT, 7 (F01) 09-
804 ₴
- В наявності
- Код: 5101557
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля перед. BMW 5 GT, 7 (F01) 09-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 5101557 |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴

