Комплект гальмівних колодок передн. Fiat 500X Jeep Compass, Renegade 1.0-2.0D 07.14-
1 492 ₴
- В наявності
- Код: 229340
Комплект гальмівних колодок передн. Fiat 500X Jeep Compass, Renegade 1.0-2.0D 07.14-В наявності
1 492 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн. Fiat 500X Jeep Compass, Renegade 1.0-2.0D 07.14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 229340 |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 140.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴

