Гальмівні колодки дискові зад. Jeep Grand Cherokee 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 229323 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 139.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,2 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


