
К-кт гальм. колодок(→ 12.2006)_Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Leganza 97-
687 ₴
- В наявності
- Код: 225009
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-кт гальм. колодок(→ 12.2006)_Chevrolet Lacetti/Daewoo Nexia/Leganza 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 225009 |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 38.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 104.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Astra, Lacetti, Nubira, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 39 |
| Товщина (мм) | 14,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴

