
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40/V40/Mitsubishi Carisma 00-
1 032 ₴
- В наявності
- Код: 224822
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. Volvo S40/V40/Mitsubishi Carisma 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224822 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 130 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, S40, Carisma, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Товщина (мм) | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴

