
Гальмівні колодки дискові зад. Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 3.0Tdi-6.0W12 08.04-
1 864 ₴
- В наявності
- Код: 224799
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 3.0Tdi-6.0W12 08.04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224799 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 132.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Товщина (мм) | 16,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864 ₴

