
Колодки гальмівнi перед. Skoda Fabia 1.0/1.2 03- VW Polo III
926 ₴
- В наявності
- Код: 224778
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівнi перед. Skoda Fabia 1.0/1.2 03- VW Polo III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224778 |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,2 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 180 |
| Кількість приєднань | 1 |
| Ширина (мм) | 141,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴

