
Гальмівні колодки дискові перед. Audi Q7 06-/Porsche Cayenne/VW Touareg 04-
2 206 ₴
- В наявності
- Код: 224772
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. Audi Q7 06-/Porsche Cayenne/VW Touareg 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 224772 |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 160.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 190.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 106,5 |
| Товщина (мм) | 16,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 206 ₴

