
Колодки гальмівні задні VW Touareg 2.5/Porsche Cayenne 3.2 зад. 02-
1 469 ₴
- В наявності
- Код: 224767
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні VW Touareg 2.5/Porsche Cayenne 3.2 зад. 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224767 |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50,9 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 145 |
| Товщина (мм) | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴

