
Гальмівні колодки дискові перед. Audi A6 01-, A8 03-
1 507 ₴
- В наявності
- Код: 224758
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. Audi A6 01-, A8 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224758 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72,9 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 210 |
| Кількість приєднань | 2 |
| Ширина (мм) | 155,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴

