
Гальмівнi колодки дисковi VW Sharan 00- задн.
865 ₴
- В наявності
- Код: 224755
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівнi колодки дисковi VW Sharan 00- задн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224755 |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 205 |
| Кількість приєднань | 1 |
| Ширина (мм) | 87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴

