Втулка стабілізатора задн. Hyundai Gensis 08-/Kia Sportage/ Optima 10-
109 ₴
- Немає в наявності
- Код: GV0530
Втулка стабілізатора задн. Hyundai Gensis 08-/Kia Sportage/ Optima 10-Немає в наявності
109 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Втулка стабілізатора задн. Hyundai Gensis 08-/Kia Sportage/ Optima 10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0530 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 45.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.6 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

