
Сальник колінвала задн. MB C-Class/E-Class/Sprinter/Vito 3.0 Cdi 06-
2 138 ₴
- В наявності
- Код: 20035019B
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала задн. MB C-Class/E-Class/Sprinter/Vito 3.0 Cdi 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20035019B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 17.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, G-Class, Vito, C-Class, GLC, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 93 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | З фланцем |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 200 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴

