Сальник КПП Honda Accord V 2.0 Tdi 96-02/ Rover 400 2.0 95-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029619B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | 25, Accord, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 2 [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


