
110x17x22,5 Ролик паска приводного Chevrolet Aveo, Lacetti/ Daewoo Nubira 1.2/1.4/1.6/1.8 00-
425 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
110x17x22,5 Ролик паска приводного Chevrolet Aveo, Lacetti/ Daewoo Nubira 1.2/1.4/1.6/1.8 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 88-00 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Blazer S10, C1500, Lacetti, Nubira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 108,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴

