75,5x8x20 Ролик паска приводного VAG 1.9TDI 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82-22 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, A4, A6, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴


