77x20,5x15 Ролик паска приводного VW Passat, Audi A4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-98 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


