70x17x24 Ролик паска приводного VW Golf IV Bora,Seat
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66-99 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Toledo, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴


