70X25X17 Ролик паска приводного Opel Astra 1,4-1,6 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-98 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Kadett, Vectra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴


