70x10x25,8 Ролик паска приводного Ssangyong Korando 2.0 Xdi 10-
541 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500603
70x10x25,8 Ролик паска приводного Ssangyong Korando 2.0 Xdi 10-Немає в наявності
541 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
70x10x25,8 Ролик паска приводного Ssangyong Korando 2.0 Xdi 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500603 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Korando, Actyon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴

