90x10x14 Ролик паска приводного VW T4 2,4D (AAB) 2,5 (AAF) 90-
1 377 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500538
90x10x14 Ролик паска приводного VW T4 2,4D (AAB) 2,5 (AAF) 90-Немає в наявності
1 377 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
90x10x14 Ролик паска приводного VW T4 2,4D (AAB) 2,5 (AAF) 90-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500538 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 14 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 377 ₴

