79x10x19 Ролик паска приводного Nissan Almera Ii, Almera Tino, Np300, Pick Up, Primera, X-Trail 2.2D/2.4/2.5D 02.98-
865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500482
79x10x19 Ролик паска приводного Nissan Almera Ii, Almera Tino, Np300, Pick Up, Primera, X-Trail 2.2D/2.4/2.5D 02.98-Немає в наявності
865 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
79x10x19 Ролик паска приводного Nissan Almera Ii, Almera Tino, Np300, Pick Up, Primera, X-Trail 2.2D/2.4/2.5D 02.98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500482 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 19 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera, Pick Up, Almera, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴

