70x10x27 Ролик паска приводного Hyundai Santa Fe 2.0-2.2 CRDI 12-
811 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500479
70x10x27 Ролик паска приводного Hyundai Santa Fe 2.0-2.2 CRDI 12-Немає в наявності
811 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
70x10x27 Ролик паска приводного Hyundai Santa Fe 2.0-2.2 CRDI 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500479 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Sorento, Carnival, Tucson, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

