70x17x26 Ролик паска приводного MITSUBISHI OUTLANDER 12-
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500425
70x17x26 Ролик паска приводного MITSUBISHI OUTLANDER 12-Немає в наявності
600 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
70x17x26 Ролик паска приводного MITSUBISHI OUTLANDER 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500425 |
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

